جمع کل ماژول های انتخاب شده: 
0 ریال
هسته سامانه
20,000,000 ریال

هسته پورتال شامل تمامی امکانات لازم برای انجام امور یک مرکز آموزشی شامل موارد زیر می باشد: پنل تعیین سطح،پنل ثبت نام زبان آموزان،پنل کارمندان و مدرسین،کالا و خدمات،پنل نمرات و ارزشیابی،برنامه کلاس ها و زمان بندی امتحانات،ثبت کالا و مدیریت فروش کتاب به همراه تمام فرم های مربوط به تنظیمات سامانه

ایجاد و ارسال پیامک
6,000,000 ریال

امکان ایجاد انواع متنوع پیام ها و ارسال آن ها از طریق پیامک و یا تلگرام.نکته ی مهم امکان ایجاد هر پیام با توجه به قالب تعیین شده در تنظیمات سامانه می باشد.

گزارشات مالی
6,000,000 ریال

گزارشات مالی و مقایسه درآمد در ترم های محتلف و محاسبه اتوماتیک میزان افزایش وکاهش درآمد ... .

گزارشات آماری
6,000,000 ریال

گزارشات آماری و مقایسه تعداد زبان آموزان و تعیین سطح در ترم های مختلف و محاسبه اتوماتیک میزان افزایش وکاهش آمار ... .

بات تلگرام
4,000,000 ریال

زبان آموزان و مدرسان و همچنین والدین آنها به کلیه اطلاعات پرونده مالی و تحصیلی و پیام های خود از طریق ربات تلگرام دانیار دسترسی دارند.

آموزش آنلاین
12,000,000 ریال

امکانات شامل اتصال به کلاس آنلاین،تعریف انواع امتحانات و تاریخ هر کدام،امکان اتصال به امتحانات آنلاین توسط زبان آموزان،حضور و غیاب اینترنتی هر جلسه و ... می باشد که به همراه سامانه اجتماعی کلاس و چت کلاسی مدیریت برگزاری کلاس های آنلاین را در سامانه مدیریت آموزشگاه دانیار برای مراکز آموزشی مهیا می کند. همچنین هر زبان آموز می تواند به کلاس آنلاین وارد شود،تکالیف خود را ارسال نماید و در روز مشخص شده در امتحان شرکت کند.

گزارش پرداختی ها
5,000,000 ریال

امکان گزارش پرداختی ها اعم از چک ،کارت اعتباری، پرداخت اینترنتی و فیش نقدی در تاریخ های مشخص شده و مطابقت پرداختی ها با لیست اکسل تهیه شده از بانک را به شما می دهد

پورتال تحت وب زبان آموزان
5,000,000 ریال

زبان آموزان می توانند پرونده به تحصیلی و مالی خود دسترسی داشته باشند و نیز از وضعیت حضور و غیاب، یادداشت های مدرس، نمرات سطوح و جزئیات آن، ارزشیابی اساتید، آرشیو پیام ها و ... دستیابی داشته باشند.

پورتال تحت وب مدرسین
5,000,000 ریال

مدرس می توانند حضور و غیاب هر کلاس را انجام دهند، نمرات پایانی را ارسال نمایند و محتوای آموزش آنلاین را آپلود نمایند ،به تکالیف ارسالی هر زبان آموز دسترسی داشته باشند و با زبان آموزان در گروه کلاسی چت نمایند

وب سایت
5,000,000 ریال

وب سایت آموزشگاه جهت معرفی آموزشگاه و دوره های آموزشی و ...

حقوق مدرسین
5,000,000 ریال

پنل مدیریت قرارداد ، ارزیابی کار اساتید، حقوق و دستمزد، چاپ فیش حقوق ،گزارشات آماری مربوط به مدرس و بسیاری کارهای دیگر از جمله قابلیت های این پنل است.

گزارش لاگ ها
3,000,000 ریال

گزارش مربوط به تغییرات انجام گرفته در سامانه از سوی هر کاربر

اپلیکیشن موبایل
5,000,000 ریال

با استفاده از این اپلیکیشن دانش آموزان می توانند تمام امکانات نسخه وب(ورود به کلاس آنلاین،سابقه تحصیلی و جزییات نمراه هر ترم،ثبت نام اینترنتی،پرداخت شهریه اینترتی و ... ) را در گوشی همراه خود داشته باشند و بدون نیاز به وارد نمودن هرباره شماره فردی و رمز به پروفایل خود دسترسی داشته باشند.

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙